2019.május 18 -án megrendezésre került az V. családinap a Panoráma Lakóparkban.

A rendezvény 9 órakor kezdődött de természetes már jóval előtte megérkeztek a főzőversenyre jelentkező csapatok!

Rekordszámú résztvevevől és rekordszámú gyerekkell találkozhattunk idén, közel 30 család és velük több mint 60 gyerek érkezett a délutánra.

Mindez jól mutatja, hogy milyen szépen bővül és mennyire összetartó a lakópark közössége.

A családinap felnőtt résztvevők körében a legnépszerűbb, hogy ki nyeri el idén vándorkupát? Nagy versengés megy minden évben, a kreatív ízmérnökök most is kitettek magukért. Ezúttal idén a kupát az LMBT csapat vihette haza. A többiek sem távoztak üres kézzel gratulálunk neki : 2. KUKK, 3. CimBoróka, 4. Gyurmix és a Glaktikus 10-es csapat lett!

A kicsik körében a legnépszerűbb az ugrálóvár volt és az arcfestés. Megmérethették magukat  kosárra dobó versenyen, ügyességi versenyen, kincskereső versenyen és a futóversenyen. Mindenki nagyon ügyes volt kicsit és nagyok egyaránt egész napos felhőtlen móka és kacagás jellemezte a napot!

Aki ellátogatott családi napunkra, nem bánta meg, egy fergeteges nap részese lehetett. Mindenkinek köszönjük, aki jelenlétével támogatta a programot!